Przyciemnianie szyb w miejscach, gdzie przebywają dzieci

Dzieci to największe dobro rodziny i społeczeństwa i należy szczególnie je chronić. Dlatego instytucje, w których przebywają dzieci, takie jak szkoły, przedszkola czy żłobki powinny zadbać o przyciemnianie szyb. Przedsiębiorstwo ( link ) poleca takie rozwiązania, bo z powodzeniem od lat stosuje przyciemnianie szyb. Kraków i okolice to ich rejon.

 

Nie na widoku publicznym

Nasze dzieci, kiedy się bawią lub uczą nie powinny być na widoku publicznych osób postronnych. Kiedy całymi dniami przebywają w szkole czy żłobku, łatwo o to, by ktoś z zewnątrz obserwował je przez okna. To bardzo niebezpieczne zjawisko, bo nigdy nie wiemy, kim jest osoba obserwująca i jakie ma zamiary. Eliminuje je skutecznie przyciemnianie szyb. Kraków, Poznań, Warszawa mają pełno takich miejsc. Szyby z folią są praktyczne, bezpieczne, estetyczne, zapewniają też ochronę przed promieniowaniem UV, szczególnie szkodliwym dla dzieci. Promieniowanie przenika przez szyby i może być szkodliwe dla skóry i oczu dzieci, szczególnie latem w środku dnia. Ponadto to rozwiązanie góruje nad roletami czy żaluzjami, które mogą być źródłem mini urazów u najmniejszych dzieci i sprawiają trudności, bo trzeba je regulować, regularnie czyścić, naprawiać id. Przyciemnianie zrobisz raz i będziesz mieć spokój na lata.