Moja recenzja fotelika Axkid

Fotelik Axkid będzie służył mi przez kilka dobrych lat.
Fotelik Axkid będzie służył przez kilka dobrych lat.

W przypadku pierwszego dziecka długo nie mogłam trafić na dobrej jakości fotelik, co wiązało się z koszmarnymi podróżami z marudzącym maluchem. Całe szczęście, gdy moja druga pociecha potrzebowała nowego sprzętu, trafiłam na foteliki Axkid oferowane przez http://www.sklep-tosia.eu/axkid-rekid_p2790_k178_m136 , które okazały się strzałem w dziesiątkę. Nie chciałam kupować za kilka miesięcy kolejnego modelu, dlatego wolałam wydać nieco więcej i mieć spokój na kilka lat. Właśnie możliwość dostosowania długości pasów i odchylenia oparcia przekonały mnie ostatecznie, że fotelik Axkid będzie służył mi przez kilka dobrych lat. Z racji przygód z delikatnym żołądkiem moich dzieci zależało mi na tapicerce, którą będzie można czyścić z łatwością, a właśnie taką opcję prania w pralce oferuje Axkid. Sami dobrze wiecie jak szybko dzieci brudzą wszelkiego rodzaju tapicerki.

Jednak najważniejszym czynnikiem było dla mnie bezpieczeństwo dziecka w trakcie jazdy samochodem. Po prześledzeniu opinii w Internecie byłam pewna, że tym razem zdecyduję się na fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy, bo to właśnie takie ustawienie zwiększa bezpieczeństwo.

Axkid należy do tego typu fotelików, więc spełniał moje wymagania. Do tego przeszedł rygorystyczne testy zderzeniowe, co ostatecznie przekonało mnie do zakupu fotelika Axkid dla mojego syna.