Co warto wiedzieć robiąc zakupy w antykwariacie internetowym?

 

Robiąc zakupy przez internet zawsze jest wiedzieć o kilku aspektach, dzięki temu Ty możesz zyskać, a poza tym unikniesz bycia naciągniętym. Oczywiście profesjonalne sklepy i antykwariaty internetowe takie jak http://www.kalinoteka.pl/1105-sztuka , mają przejrzyście napisane regulaminy i odpowiadają na zadane pytania.

 

 

Jednak warto, żebyś i tak robiąc zakupy w antykwariacie internetowym wiedział kilka rzeczy.

1. Sprawdź warunki dostawy. Prawie każdy antykwariat internetowy oferuje różne sposoby dostawy. W niektórych przypadkach potrafi być ich całkiem sporo – sprawdź to zanim zaczniesz szukać produktu. Dzięki temu upewnisz się, że jest taki sposób dostawy jaki Ci odpowiada. Ponadto zwróć uwagę na to, czy antykwariat internetowy, w którym robisz zakupy oferuje darmową dostawę.

2. Pamiętaj, że masz 14 dni na zwrot bez podania przyczyny – wiele osób, gdy o tym słyszy czuje ulgę. I faktycznie jest to dobra wiadomość, bo jeżeli robisz zakupy przez internet to bez podania przyczyny możesz dokonać zwrotu. Jedynie sprawdź w regulaminie antykwariatu internetowego w jaki sposób dokonać zwrotu

 

Książki z antykwariatu w grubej oprawie
Książki z antykwariatu

 

 

To są według mnie dwie najważniejsze rzeczy, które warto robić gdy robisz zakupy w antykwariacie internetowym.